مجله تایه / برداشت وجه از تایه
عارف اکبری

برداشت وجه از تایه خیلی ساده است. در پنل تایه کاربر تنها حساب ها و مبالغ مربوط به خودش را مشاهده میکند، نیروی کار امکان مشاهده و برداشت از حساب فروشگاه را ندارند.

برداشت از کیف پول تایه

وجه برداشتی از طریق شماره شبا به شما واریز می شود. این روش باعث می شود سقف مبلغ برداشتی بیشتر شود. امکان انجام تعداد بیشتری واریز به فروشگاه ها در طول یکروز را برای تایه امکان پذیر می کند. پس از برداشت وجه در اولین ساعت کاری امکان پذیر، مبلغ به بانک تحویل داده می شود. پس از آن بر اساس قوانین بانکی ممکن است تا ۱۲ ساعت طول بکشد.

مرحله ۱: ورود به پنل مدیریت یکی از راه های دسترسی به پنل مدیریت از لینک پایین فروشگاه با عنوان "ورود مدیریت" می باشد.

tayeh footer مرحله ۲: رفتن به کیف پول بعد از ورود به پنل مدیریت از بین صفحات مدیریت، صفحه تنظیمات را انتخاب کنید. سپس به بخش کیف پول بروید.

tayeh credit account مرحله ۳: افزودن شماره شبا برای برداشت وجه ابتدا باید شماره شبای خود را اضافه کنید. برای اینکار روی افزودن حساب کلیک کنید.

tayeh add bank account مرحله ۴: برداشت وجه حالا با کلیک بر برداشت وجه و انتخاب حسابی که مبلغ به آن واریز شود می توانید برداشت را انجام دهید. توجه داشته باشید که حداقل مبلغ برداشتی در تایه 100 هزارتومان می باشد.

tayeh withdraw money

کارمزد تایه

کارمزد تایه تنها در هنگام برداشت وجه اعمال می شود که برابر ۳ درصد از کل مبلغ برداشتی می باشد. در صورتی که از درگاه پرداخت خودتان یا پرداخت درب منزل استفاده کنید هیچ گونه کارمزدی اعمال نخواهد شد.

منابع: